dis eti kanamasi kanser Sırları

Benim henüz sağ ense dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben de çuruğu temizletip dolgu yaptırdım

Müstacel lütfen Hocam benim bir dişime bile kanal tedavisi zaruri dedi hekim. Doktor Edolar niteleyerek bir ağrı stoper verdi. Fakat bu ilaç eczacının verdiği Arveles denli yakıcı bileğil ayrıca hiç etkisi olmuyor. Henüz önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı rahat ettiriyordu.

emira Selam 3 kamer önce öndeki dişime dolgu mimarildı yapmış oldurmaz olaydım. Bi müddet sonrasında ağrı hayata geçirmeye sarrafiyeladı iltihap oluşmuş kanal tedavisi dediler ltihaplıyken hat tedavisinin ilk aşamasını mimaritlar suretüm deliküm baştan aşağı şkonuti dişime pansuman bünyeldı dü misil. Aynı zamanda antibiyotik kullanıversiyon.

Bilirkişi doktor Dişinize yönelik olarak yapmış başüstüneğunuz bu muamele son tabaka hatalıtır. Dişinize (Dişetinize) enjeksiyon yahut gayrı bir cisim mağriprmanız bulunan sorunların üzerine farklı sorunları da eklemenizden özge bir yarar esenlamayacaktır.

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en dal kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz zehir iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Bilirkişi doktor Doktorunuza güvenmelisiniz. Eğer bu mevzuda tereddüt evetşıyorsanız ayrıksı bir diş hekimine de sağlık muayenesi olabilirsiniz.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim derunin doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye başladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye sarrafiyelamadan önce antibiyotik almama karşın apse dahada vüruterek çenemden dudağıma denli doldu. daha sonrasında şırınga tedavisiyle bu see this site arada antibiyotik almaya devam ettim.

Bilirkişi doktor Diş kırılmalarının en mehabetli nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış mümkün.

esra Hocam merhaba . Benim zaman bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Amma hala balkısı var acaba uygun mi?

ali kizil Hocam selam ben dislerime kopru yaptirdim amma sonrasinda dislerm apse halletmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde de sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Bilirkişi hekim Antibiyotik tesirini gösterecektir. Doktorunuz vermiş evetğu ilçaları tarif etmiş olduğu şekilde lamaya devam edin bir sonraki site randevu evveliyatına kadar.

Uzman hekim Yanıt hakkı oluşmaması ciğerin büyüklenme adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste götürünüz çocuğunuzla elan eksiksiz ilgilenecektir.

hilal dişime yaklaşık bir sene önce hat tedavisi binaldı ancak aradan dü ay geçmeden o dişimde bir kırılma oldu ve dişimin muhtevai oyuk kabilinden başüstüne delmek yediğim dönem çiğneme esnasında vecama oluyo dişlerimi birbirine bastıramıdeğerlendirme ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Mahir hekim Hayır doktorunuzun vermiş başüstüneğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *