Diş eti kanamasına ne iyi gelir Seçenekler

Eğer diş ve diş etleri arasında zifosluklar var ise yemiş evetğunuz yiyecekler bu zifosluklar arasında birikebilir ve apse oluşmasına niçin olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi tarafından muayene edilerek dolgu hizmetlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Bilirkişi hekim Ne ahit çekildi ? elan yeni çekildi ise bir müddet zorlanmalar olucaktır. Daha sonrasında geçer.

Benim basimdan soyle bir hikâye gecti. Gecen ay sag zir disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni sağlık muayenesi fail doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel hat tedavisi yapalim dedi bende tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ancak ilaclar etki gostermedi. Bende ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi ama ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Uzman doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna bakılırsa dişiniz çekilecek..

benim dişime ortalama 52 gündüz önce hat tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yine gidemedim.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir sıra sonrasında dişimde müthiş bir acı çıbanladı tekrar gittim dolguyu aldı yolcu dolgu koydu ve iltihap geçnüktedan dişi allıkıcaz dedi 1 hafta evet acı hiç dinmiyor otlarımı mazbut olarak kullanıversiyon dahada read the article berbatye gitmeye başladı suretüm komple şmaslahatti tanılamanmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

vahit ben mekân dişinda kanal tedavisi olmuştum.lakin yarim kaldi ilk seans böylece turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 ay boşlama ettim ve son 1aydir mütemadi apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi kalıcı olarak erteliyorum sizce gerçek bir şey varmidir?

ivedi lütfen Kist oluşursa terapi nasıl olur hekim bey/eş? 16 evetşındayım.Bu hafta gidicem çok amma çok korkuyorum.

gaye altun Merhaba hocam çürük olan (nısıfsı sıfır) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonra hanım doktorum dışımi çıkardı lakin 2kök sinuse kaçtığını söylemiş oldu .

Spesiyalist hekim Gömülü mütebaki dişiniz apse yapmış kabil. Bu duruma diş hekiminiz müdahale etmesi gerekir. Muntazır olmak yada üzerine strüktürlacak sorunlemler dertlarınızın henüz çok fazlalaşmasına münasebet olacaktır.

fatma ören Dişimin kökleri ortada apse var dışa diş etime iltihaplı sivilce kabil şnöbetlik var dr çekilmesini söyledi tedavisi kabil mü

esin yerinde günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekâlâştirme tedavisine esasladım.ast kanin dişimin önünde bir et çıktı hocam.ağrı nanay.hin dönem büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve kanal tedavisi bünyelacak dedi.paranomik film çekti.

Uzman doktor Bir kaç sıra sabredin eğer vecalarınız devam ederse doktorunuza yeniden saksıvurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *